|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Screen Size: | No Screen |
| Use: | Hand Held |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Dual System Tag Compatible with Both IOS and Android to Track Your Wallet Support Apple Find My and Google Find Hub
| Produce Name | iTag M8 |
| Material | ABS |
| Bluetooth Range | 30-50m |
| Size | L40mm*W38mm*H5mm |
| Weight | 7.5g |
| Battery | CR2032 |
| Life Expectancy | 9-12 months |
| Waterproof | IP67 |
| App | IOS Find My & Google Find Hub |
| Software Versions | IOS & Android |









Q1: Can you do hardware/software customization?
A: Yes, we offer not only OEM but ODM services. Our professional technician would also provide more after-sales service 7/24 hours.
Q2: Does this iTag need a sim card?
A:No.
Q3: How long will I get the goods after the payment?
A: This depends on quantity and logistics system. In normal condition, the goods will arrive at your address in 7-30 days. More details, please contact our sales for confirming.
Q4: Do you accept rebrand &logo custom?
A: Yes, rebrand on product case or product itself is available.
Q5: How are your quality control?
A: All products have been 100% strictly quality checked in the house before packing.
CONTACT US
Web: www.t-mark.top
Sales: Geo